Slováci Zvolili Kanadskú Prostitútkovú Pomocnicu až do Bruselu!

Neuveriteľné! Tá slovenská tuposť niekedy fakt nepozná hraníc. V tomto prípade som ochotna veriť tej povedačke čo ma tak strašne rozčuluje na Slovensku, že:
“Len na Slovensku – to by sa inde nestalo”.

Nuž, toto asi nie. Luciu Nicholsonovu, “ženu” – keď to už tak musím nazvať – ktorá bola tak Sprostá, že si v Kanade nevedela nájsť ani tú najpodradnejšiu prácu, žena, o ktorej si polovica kanadských Slovákov čo ju registruje, myslí, že sa tu živila prostitúciou – Slováci najprv zvolili do svojho parlamentu, a potom dokonca do EU.

Mala by napísať román:
Lucia Nicholsonová – od Pomocníčky Prostitútiek k členke Europskeho parlamentu!

'Socialna Pomocníčka' Nicholsonova protestuje v Kanade za lepsie prava sex-pracovnicok.

“Socialna Pomocníčka” Nicholsonova protestuje v Kanade za lepsie prava sex-pracovnicok.

By ma zaujímalo, či ti “vážení” poslanci EU vôbec vedia, s kým majú tú čest za jedným stolom. Ale asi to nevadí, lebo naša milá ‘Pomocníčka’ kváka tak, aby sa to EU páčilo.

To jej teda zasa musim uznat. Svojim sposobom je prefikana. Lebo podla obrazku to vyzera, ze ani ako “podporovateľka” v Kanade to bohvieco nebolo, tak sa rychlo vratila na Slovensko, kde – samozrejme, Slovaci zasa padli na zadok pred “Kanaďankou” (by ma zaujimalo, kolki vedeli, cim sa tu vlastne zaoberala), a zvolili ju najprv do slovenskeho parlamentu, a ako vidim, teraz keca debiliny priamo zo Svätine = z Europskeho Parlamentu.

Dupľom, ked si sebou priniesla toho nepodareneho kanadskeho “vraj-novinarika”, ktory bol taka ista fajta ako ona! Zrazu sa na Slovensku z neho stal velky ‘investigativny’ reporter, ktoremu sa vsetci klanali. A ja sa pytam:
Ked bol pan reporterik taky nebojacny, preco nepisal o meste v ktorom zil = Montreali, ktore bolo vyhlasene, za Hlavne mesto Zločinu v tej dobe? Zeby sa tam nic “investigativneho’ na vynuchanie nenaslo? V meste, v ktorom snad nebola postavena ani jedna stavba v ktorej zakladoch by nebola zaliata nejaka mrtvola?

Alebo pan “investigativny” reporterik vedeli, ze keby si otvorili hubu v Kanade, tak by sa velmi rychlo naslo dozivotne miesto aj pre nich v jednom z montrealskych betonovych zakladov?

Tak radsej zbabelo usiel na Slovensko, kde zrazu zistil, ze Slovaci padaju pred kanadskym “reporterom” na zadok a on tam moze pisat bez toho, aby sa musel obavat, ze bleskovo skonci v niektorej budove ako výplň.

A kdeze je ta slavna ‘investigativna’ zbabela (pardon, v slovenskom mysleni ‘nebojacna’)  vraj-novinarska krysa dnes? Urcite v prvej linii tvrdo odhaluje tie obrovske korupcie a skandaly, ktore su tu v Kanade na dennom poriadku? Ze o nom ZASA nie je nic pocut…? Ah ano, nasiel v sebe ‘vyssie poslanie’ = isiel robit sociala so znevyhodnenymi detmi. Pracu, ktoru v reali zoberu uz len ti najvacsi zufalci, ktori sa nikde inde neuchytia.

Lebo na Slovensku je to este stale tak!

Courtesy of PouzivajMozog.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

seventy one − sixty eight =