Kto a Co je Slnieckar alebo inac be-eSSak

Tu je jeden velmi trefny članok prelozeny z čestiny, kde autor vysvetluje, Kto a Co je “Slniečkár”. Som si ista, ze hlavne ti ludia čo ziju v Bratislave a inych vacsich slovenskych mestach sa s touto odrodou uz stretli, pretoze sa nam mnozia ako potkany, hlavne medzi mladymi a ludmi ktori si nedaju tu namahu aby pouzili mozog a overili si fakty, a uz absolutne nie su ochotni zmenit svoj nahlad vzhladom na dané fakty.

Ja len k tomu dodam, ze toto chutne slovičko sa uz daaavno nehodi na tieto netolerantne tvory, ktore zacinaju stale viac a viac pripominat besne fasisticko-komunisticke internacionalno-globalisticke kreatury minuleho storocia. Akurat ze su ovela prefikanejsie, lebo to dokazu zabalit do vzneseneho obalu “Progresivnych” “dobro-ludskych” kecov. Vedia, ze existuje dost velka skupinka občanov, ktora im na to vzdy naleti.

Ale preto som ja pre nich vynasla iny nazov: bé-eSSaci = Bojovnici Socialnej Spravodlivosti, s dorazom na to SS. (prelozene z anglickeho SJW = Social Justice Warrior)

(Clanok je trochu krateny a modifikovany aj na slovenske pomery)

VÁCLAV JAN: SLNIEČKÁR, ČERVENÝ GENTLEMAN.

Cesta do hlbín slniečkárovej duše nielen pre čitateľov mayoviek
Vieš, milý čitateľ, čo znamená slovo slniečkár?

• Slniečkár presne vie, koho má práve obdivovať, koho rešpektovať, koho tolerovať a kým opovrhovať, pretože svoj humanizmus riadi podľa detailných a stále aktualizovaných zákonov neomarxistického a globalistickeho katechizmu.

• Slniečkárova pravda je to, čo sa zhoduje s cieľmi slniečkárskej politiky, či už je to pravda, polopravda alebo lož; a lož je všetko, čo sa nezhoduje s cieľmi slniečkárskej politiky, či už je to pravda, polopravda, alebo lož.

• Slniečkár nesmierne trpí, že je neustále ohrozovaná demokracia, ale keď vyjde kniha, s ktorej obsahom nesúhlasí, požaduje jej stiahnutia z predaja a je nahnevaný, ako je možné, že niekto verejne prezentuje tak nesprávny názor.

• Slniečkár bude bojovať do roztrhania tela za to, aby ste mohli hovoriť svoj názor – ak sa tento názor nebude líšiť od jeho názoru.

• Slniečkár miluje výhradne seba a svoju dokonalosť, ale predstiera, že má rád predovšetkým Rómov, homosexuálov, Arabov či bezdomovcov, pretože tento postoj mu zaisťuje štatút elity a odlišuje ho od netolerantnej spodiny.

• Slniečkár považuje takmer každého súkmeňovcov za blbca, nevzdelanca či zakomplexovaného dedinského burana, ale primitíva z akejkoľvek chránenej menšiny, rovnako ako najhlúpejšiu ideológiu, ak je dostatočne exotická, samozrejme toleruje, obhajuje, považuje ju za nesmierne roztomilú, zaujímavú a obohacujúcu.

• Slniečkár každú informáciu, ktorá mu nezapadá do jeho obmedzeného informačného poľa a neutvrzuje ho v jeho svetonázorovej doktríne, odmietne ako sprisahaneckú teóriu, ale zároveň pevne verí, že výsledky amerických volieb sa plánujú a rozhodujú v kremeľskom IT oddelení. (samozrejme, len ked vyhra Konzervativec)

• Slniečkár nehovorí normálne, ale politicky korektne, takže neustále zvažuje, čo a ako možno verejne predniesť a preto sa v ňom hromadí stres a negatívne emócie, ktoré našťastie môže ventilovať v pravidelných prejavoch neznášanlivosti voči tým občanom, ktorí majú odlišné postoje.

• Slniečkár zásadne nerozpráva vtipy o cigánoch, židoch, homosexuáloch alebo ženách, aby niekoho neurazil, ale pokojne vyjaví svoju túžbu, aby normálni ľudia, ktorí sa previnili iným názorom, už čoskoro vymreli. (vid stránka Zomri a podobne Kreatury na Slovensku, ze áno?)

• Slniečkár je totiž veľmi mierumilovný a tolerantný človek a ak niekoho žlčovito nenávidí, cíti sa ešte ušľachtilejším, pretože zaručene ide o nejakú odpornú bytosť alebo skupinu osôb, ktorí si nenávisť zaslúžia a ich potieraním bojuje za lepší svet.

• Slniečkár usilovne študoval politológiu, históriu a právo na prestížnych západných univerzitách, preto pevne verí, že o osude jeho krajina rozhodujú občania pri pravidelných slobodných voľbách.

• Slniečkár sa veselo zúčastňuje rôznych pochodov, kde ľudia vystrkujú holé zadky a mávajú nafukovacími penismi, váži si politické názory gay pornohercov, a presstitutov, ale slová národ, vlastenectvo, otčina alebo kresťanská morálka považuje za vulgárne výrazy, ktoré by už ďalej nemali przniť slovník pokrokovej spoločnosti.

• Slniečkár neznáša „čiernoprdelníkov“ a opovrhuje „babkami, čo chodia do kostola,“ ale akákoľvek kritická zmienka o islame ho vytočí do biela, lebo za ňou vidí urážanie náboženského presvedčenia.

• Slniečkár desať rokov študoval biológiu, etnografiu a medicínu, ale rovnako dlho bude zízať na belocha a na černocha, bez toho aby poznal, ktorý je ktorý, pretože predsa nie je rasista.

• Slniečkár verí, že pánboh kedysi nespravodlivo vytvoril bohaté krajiny a chudobné krajiny a potom do nich nalosoval rôzne národy, takže napríklad na Sudáncov alebo Afgancov náhodou vyšla chudobná krajina a na Nemcov či Švédov náhodou krajina bohatá. To sú krivdy ľahko napraviteľné tým, že ľuďom nalosovaným do chudobných krajín bezodkladne umožníme čerpať mannu krajín bohatých.

• Slniečkár, ak vidí horieť autá zapálené arabskými gangami, je autenticky otrasený, ako veľmi týmto ľuďom bieli utláčatelia ublížili a ako málo ich chápeme a tolerujeme, že sa musia správať tak nekonvenčne a dostane hroznú zlosť na bielych fašistov.

• Slniečkár sa naozaj autenticky hnevá na imigrantov, ktorí znásilňujú, vraždia a terorizujú Európanov, pretože tým vzniká nežiadúci rozruch, komplikujúci snahu ticho a nenápadne, bez odporu pôvodných národov, zmeniť kultúrnu a etnickú tvár kontinentu masovým importom cudzincov.

• Slniečkár vstáva a zaspáva nešťastný z toho, že patrí medzi odporne privilegovaných bielych Európanov, a celý deň premýšľa, ako sa tohto prekliatia zbaviť a kde ešte vyjsť v ústrety cudzincom, ich bohom a kultúram, aby tým konečne aspoň trochu odčinil hriechy otcov.

• Slniečkár prehlasuje teórie o riadenej a podporovanej migrácii za „fake news“ a žiada kvôli nim cenzúru internetu, aby vzápätí s úplne mimovládnou a úplne neziskovou organizáciou odišiel vítať imigrantov a vymýšľať, ako ich sem zase nenápadne pár dostať.

• Slniečkár sa veľmi smeje pri informácii, že americkú politiku ovládajú sionisti, pretože to je politicky nekorektné tvrdenie, ale zvážnie pri úvahe, že americkú politiku ovláda Putin, pretože to je politicky korektné tvrdenie a navyše to hovorili v Českej (Slovenskej) televízii.

• Slniečkárovi je jedno, že mnohí českí (slovenski) seniori umierajú v biede a špine, podporuje, aby boli vraždené nenarodené európske deti po miliónoch, ale rád by si pripadal ušľachtilo a tak by chcel na prevýchovu do Čiech priniesť pár trpiacich detí zo Sýrie.

• Slniečkár veľmi trpí neprávosťami v spoločnosti, vadami demokracie, korupčníctvom a neschopnosťou politikov a hodlá túto situáciu radikálne riešiť – preto odvážne volí Pirátov, kvôli tomu, že vyzerajú najdivokejšie, majú pekné meno, ktoré mu evokuje detské čítanie dobrodružných románov, a navyše písali u Bakalu, že piráti sú rebeli.

• Slniečkár považuje informácie, ktorými sa snažia ovplyvniť verejnú mienku Rusi, za propagandu a informácie, ktorými sa verejnú mienku snažia ovplyvniť Američania, za obranu proti propagande.

• Slniečkár pokladá každú knihu, v ktorej vystupujú iba bieli heterosexuálni ľudia, za nacistickú, a rád by po vzore Saturnina zriadil „kanceláriu pre uvádzanie románových príbehov na pravú mieru,“ pričom začne práve od románu Saturnin, lebo tuší, že slečna Barbora bola v skutočnosti černoška, dr. Vlach moslim a pán Oulický homosexuál a preto je potrebné príslušne upraviť celý dej knihy.

• Slniečkár je na prášky a rodovo úprimne šokovaný, keď Roman Joch zapochybuje, či nebolo chybou dať volebné právo ženám, lebo slniečkár je presvedčený, že volebné právo by mali mať všetci ľudia, liberálne a progresívne naprieč medzi skupinami všetkých doteraz známych aj neznámych pohlavných identít – samozrejme okrem tých, ktorí volili Zemana. (pripadne Fica na Slovensku, o Kotlebovi uz ani nehovorim)

• Slniečkár je presvedčený, že knieža Schwarzenberg bdie … a to dokonca nad demokraciou a Masarykovým odkazom.

• Slniečkár pravdivú definíciu všetkého, čo v spoločnosti pomáha aktívne presadzovať, považuje za sprisahaneckú teóriu, takže vo výsledku bojuje za politiku, v ktorej existenciu sám neverí.

• Slniečkár je zhnusený prejavom, v ktorom katolícky kňaz varuje pred nastupujúcou totalitou a považuje jeho kázne za šírenie poplašnej správy, načo na kňaza podá trestné oznámenie, lebo si dovolil myslieť a hovoriť inak, než je dovolené, čím slniečkár potvrdí oprávnenosť onoho varovanie pred totalitou – a šťastný, že sa zase preslávil v novinách, odchádza kázať vlastnú pravdu.

• Slniečkár nebojuje za práva menšín preto, že by mu na nich záležalo, ale pretože je to súčasť image lepšieho človeka a netuší, že mnohé menšiny o jeho arogantnú zhovievavú toleranciu nestoja a až sa stanú väčšinou, aj tak mu dajú cez hubu, pretože aj keď sám svoju identitu nenávidí, pre cudzincov rovnako ostane navždy bielym neveriacim psom.

Zdroj: Václav Jan

Courtesy of PouzivajMozog.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 1 = two