Eventuálne Lož Sa Stane Pravdou

Znamy vyrok (ktory sa pripisuje Goebbelsovi – ministrovi propagandy za Hitlera), ktory sa volne preklada do slovenciny ako:
“Stokrát opakovaná lož sa stáva pravdou”

Doslovne viac: “Ak poviete klamstvo, ktore je dosť velke, a neustale ho opakujete, eventualne ludia tomu začnu veriť.”

100x opakovana loz sa stava pravdou

Obrazok sice ukazuje Zapadne Mainstreamove media, ale pokojne by sme k tomu mohli pridat aj väčšinu slovenskych – či uz TV: Markiza (=totalne najhorsia), Joj-ka, RTVS (trosku lepsia), cez radia, casopisy, o väčšine novin a socialnych medii ani nehovorim.

Bohužial, z mojej momentalnej skusenosti na Slovensku si to overujem na vlastnej koži. Mam pocit, že som sa ocitla v nejakom deja-vu, nejake spotvorene 50-roky, len miesto nadsenia z vražedneho komunizmu je tu progresivne zeleno-fašisticke slniečkarstvo a Bratislavska kaviaren. Množstvo ludi je takisto vygumovanych, a takisto nepočuvaju ziadne argumenty, nehladaju ziadne Fakty, len slepo papagájuju oficialnu propagandu.

Naštastie, je tu este stale nádej. Z mojej tohtoročnej skusenosti vacsina ludi mimo Bratislavy je uplne iná, vyzera, že stale si zachovavaju svoj zdravy sedliacky rozum; a hoci som stretla dost takychto ludi aj v Bratislave, povacšine to len tak potichucky, šeptom sa mi to obcas odvážia, aby nebodaj neboli ostrakizovani od svojich “progresivnejsich” “Lepšoludi”.
Tak ako za mojich mladych čias za komunizmu….

 

Courtesy of PouzivajMozog.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− five = 3